Ейдетика

Вік 4 – 8 років
Кількість занять на тиждень 1
Кількість дітей у групі 5

Опис

В сучасному світі вимоги до знань та умінь людини швидко змінюються. Втратили актуальність навички усного рахунку, здатність запам’ятовувати великі об’єми фактичних даних. Механічна монотонна праця (і розумова в тому числі) або відійде у минуле, або стане вкрай низькооплачуваною.

Сьогодні не тільки працювати треба по-новому, а й навчатися наші діти будуть по-іншому, не так, як ми. Що ж тоді набуває актуальності?

- Логічне мислення: здатність узагальнювати та аналізувати, робити висновки та будувати логічні ланцюжки, вирізняти головне та відкидати несуттєве. Не менш важливим є критичне мислення.

- Увага: здатність зосереджувати та концентрувати думки та дії впродовж визначеного часу на заданому об’єкті або процесі. Також надзвичайно важливим є вміння помічати те, чого не бачать інші.

- Пам'ять, але не для запам’ятовування великих об’ємів фактичних даних, а для збереження структурованої осмисленої інформації про навколишній світ та знань зі сфери професіональної діяльності. Також зростає значимість асоціативної та контекстної пам’яті, особливо для професіоналів у сферах програмування, інформатики та бізнес-процесів.

Міжпівкульна взаємодія: злагоджена робота обох півкуль головного мозку - образного, творчого правого і логіко-математичного лівого - запорука успішного інтелектуального розвитку та готовності до школи.

Вчимося вчитись з раннього віку! У цьому вам допоможуть наші кваліфіковані викладачі та авторські навчальні посібники.