А хто такі Фіксики?

А хто такі Фіксики?

Оформлення свята:

Погодьтеся, це дивне запитання! Адже всі хлопці і дівчата давним-давно знайомі з цими веселими, розумними і умілими всезнайками. Це вони — фіксики Симочка і Ноличек — в точності знають, що знаходиться всередині будь-якого, навіть самого складного механізму і можуть пояснити це кожному.

У вас не працює холодильник? О жах —  завис комп'ютер? Знову не гріється праска? Швидше кличте фіксиків! Вони негайно приступлять до ремонтних робіт і перетворять їх у справжнє свято. Симочка і Ноличек розкриють дітям всі-всі секрети сучасної техніки, проведуть їх «на екскурсію» всередину механізмів, влаштують навчальні ігри і веселі конкурси. Адже навіть поганий настрій можна полагодити за допомогою гаечно-шурупочной фантазії фіксиков, чарівництва сучасних технологій і веселій компанії. А головним помічником Симочки і Ноличика стане, звичайно ж, сам іменинник!

Важливо!

Спираючись на солідний досвід в роботі з дітьми та знання в області дитячої психології, ми прийшли до розумного рішення, що в ході ігрової програми призи і подарунки дітям ми не вручаємо. За бажанням батьків це, звичайно ж, можна буде зробити, але тільки у фіналі свята!