Барбоскіни — сміховинна сімейка

Барбоскіни — сміховинна сімейка

Оформлення свята:

Кожен, хто дивився хоч одну серію «Барбоскіних», починає наспівувати веселу пісеньку з цього мультфільму. Всякий — це ти і я! А значить — ми з тобою друзі!

Всі Барбоскины дуже різні, але всі вони так схожі на нас. Вони цілком сучасні, гарні та веселі. Ну хто з дітей не вважає себе вже дорослим? Хто з хлопчаків не уявляє себе знаменитим футболістом? Такий і Дружок. А Троянда ну, просто красуня, вона прагне бути наймоднішою і чарівною. Потішна і наполеглива Ліза постійно вимагає до себе уваги. З цією сімейкою вже точно не засумуєш!

Дружок, Ліза і Троянда обов'язково прийдуть до них на свято. (Батьки можуть вибрати будь-яку пару або ж запросити когось одного з них).

Граючи з дітьми, сімейка Барбоскіних навчить кожного, як вирішувати найскладніші й заплутані сімейні конфлікти весело і з почуттям гумору. Для цього потрібно буде навчитися правильно розмовляти по лайфону, швидко промовляти смішні скоромовки, брати інтерв'ю у знаменитостей і перемагати на кастингах. Наша розважальна ігрова програма з легкістю навчить хлопців всього цього!