День варення з Карлсончиком!

День варення з Карлсончиком!

Оформлення свята:

Спокій, тільки спокій! Цілком можливо, що на святі у вашого малюка з'явиться гість, який живе на даху, вміє літати, любить пустувати і заправляється варенням — одним словом «чоловік у самому розквіті сил»! У нього чудовий моторчик і звуть його Карлсончик!

Якщо батьки хочуть влаштувати для дитини саме веселе і галасливе свято, то для Карлсона, це «дрібниці, справа житейська». Він здатний розвеселити і дітей, і дорослих, навіть тих, хто не вірить в його існування!

Продовжуємо розмову!.. А ще у Карлсона є багато цукерок. І нехай вони бутафорські, але ними можна влучно потрапляти в ціль і радіти, коли цукерок набереться повне відро! І це далеко не всі витівки і дурості Карлсончика. Разом з хлопцями і компанією друзів — Привиди і Пеппі Довгапанчоха, які теж не проти прийти і попустувати на свято до будь-якому малюкові — він здатний і не на таке!

А вгамувати гомінку компанію зможе тільки справжня «домомучительница» Фрекен Бок. Вона вивчить з хлопцями всі правила поведінки, проконтролює чистоту рук і пригостить усіх плюшками, якими запросто можна балуватися.

Інформація для батьків!

Компанію для Карлсона, тобто кількість аніматорів і їх образи Ви вибираєте цілком самостійно.