Йо-хо-хо! Все на піратську сходку з привидами!

Йо-хо-хо! Все на піратську сходку з привидами!

Оформлення свята:

Можна довго сперечатися: «пірат — це герой чи розбійник», але краще одного разу побувати на справжній піратської сходці і самому знайти відповідь на це питання!

Так хіба День народження не привід для початку пригод? Саме час пройти коротку піратську школу разом з гостями свята, а після капітана-іменинника і його друзів присвятять в пірати. Відшукати скарби, намалювати піратський прапор, перетягнути швартовий канат, перевірити свою силу, кмітливість і вправність — це далеко не все, що входить в програму свята. А ви пробували виконати всі умови Привидів і повернути скарби? А піратська рибалка і просушування тараньки? Такого ви ще не бачили!

І не варто думати, що на піратській сходці можуть з'явитися тільки хлопчаки. Справжніми «морськими волчицами» цілком можуть стати і дівчатка.

Ну, і як же не запам'ятати таку подію? (Ваші фотографії будуть ще ефектніше, якщо ви замовите на прокат піратські бандани — 1шт./3 грн., в яких діти зможуть сфотографуватися на пам'ять).

Додаткова умова щодо оплати:

Якщо один з піратів в кінці свята переодягається в костюм Привида, то загальна вартість свята збільшується на 50 гривень (за використання третього костюма)