Лунтік в колі друзів

Лунтік в колі друзів

Оформлення свята:

У малюка Лунтика багато друзів, але він не проти познайомитися і з тобою! Адже пізнавати світ набагато цікавіше разом з друзями.

Всі знають, що Лунтік упав з неба? Ну, звичайно. Це знає кожен малюк від двох років і старше. І кожен малюк напевно захоче стати вірним другом Лунтика. А Лунтік подарує йому гарний настрій і чудове свято з іграми та конкурсами. Допомагати Лунтику на святі будуть Коник Кузя або Сонечко Мила.

Всі малюки люблять прикрашати казкову галявину великими яскравими квітами, збирати нектар для Пчеленка і, звичайно ж, танцювати на святковій дискотеці з чарівними квітами та мильними бульбашками.

А як же без іменинного торта! Всі-всі зможуть допомогти Бабі Капі його спекти і в колі друзів поласувати смачненьким. А найсміливіші малюки зможуть потрапити в темний тунель, де живе Смехотунчик.

Батькам ж скажемо по секрету, що Лунтік — це ростова лялька, яка веде свято разом з Сонечком або Коником (як варіант, можливо запросити відразу трьох). Якщо є бажання запросити когось одного, то програму для невеликої кількості малюків може провести або Сонечко, або Коник, але не Лунтік.