Маленькі поні в країні людей

Маленькі поні в країні людей

Оформлення свята:

Кожен рік в Понівілле Пінкі Пай влаштовує карнавал і розігрує квитки на свято. Цього разу їх виграли Іскорка Твалайт і Веселка Деш. Але яке свято вибрати? Звичайно ж ваше!

Маленькі поні відправляються в невідому країну людей. Вони пройдуть через портал і влаштують для дітей незабутнє свято — добрий, захоплюючий, пустотливий. Буде багато різних ігор і перевтілень, адже не дарма Іскорка і Веселка прихопили з собою набори хвостиків і ріжків, а ще гарні розмальовки з улюбленого мультфільму.

Маленькі поні навчать дітлахів найголовнішим чудесам — диву веселого настрою і диву дружби. Адже диво-свято починається з дива-дружби! Поні підготували багато цікавого для дітвори: і веселі змагання, і райдужно-танцювальний марафон, і «дерево дружби», і ексклюзивний конкурс з назвою «Чарівна мітка», який зможе чудесним чином визначити основний талант і життєве призначення іменинниці.

А в якості кульмінації диво-свята очікується урочиста коронація іменинниці, церемонія виносу торта і салют з мильних бульбашок і хлопавки бумфетти. Тільки наші Іскорка і Веселка вміють влаштувати таке неповторне свято!