На балу у Рапунцель

На балу у Рапунцель

Оформлення свята:

У красуні Рапунцель довга коса, яка володіє дивовижною силою. Але відьма сховала дівчину у вежі від людей, і їй залишається тільки дивитися на зірки і мріяти. Вона дивиться у вікно своєї вежі і спостерігає, як раз на рік люди запускають в небо яскраві ліхтарики.

Рапунцель запрошує всіх дівчаток і хлопчиків у свою країну мрій. Саме сьогодні Принц допоміг їй покинути високу вежу, і вони поспішили на день народження чарівної іменинниці, щоб разом з усіма встигнути на бал. Там можна буде потанцювати, пограти в придворні ігри, навчитися чарів і побачити дивовижні фокуси. Музика, танці, пісні, веселощі — самий чудовий казковий бал!

І ще кожен з гостей і, звичайно ж, іменинниця зможуть загадати найпотаємніше бажання, потримавши за косу Рапунцель. І всі бажання обов'язково здійсняться!

А на завершення свята діти разом з Рапунцель і Принцом дружно запустять в небо казковий ліхтарик. (Цей момент програми, на жаль, не завжди можливий. У спекотну пожежонебезпечний час ми тільки згадуємо про це на святі, а також не запускаємо небесний ліхтарик у дощову, сиру і вітряну погоду).