Наша команда

Муха Тетяна Миколаївна

Курс:
Ранній розвиток

Образование:
Має дві вищі освіти - педагога і психолога

Педагогічний стаж – 12 років. Любить дітей, їх відкритість, безпосередність, яскравість і відповідає їм взаємністю. Вважає, що дитинство потрібно поважати і що кожна дитина – це диво, яке прийшло в цей великий світ, щоб його поліпшити. Її мета – занурити дитину в світ гри, музики, малюнка, фантазії, творчості та краси.

Шевченко Любов Олександрівна

Курс:
Підготовка до школи

Образование:
ДНУ ім. О. Гончара '91

Має вищу освіту та багаторічний досвід роботи в системі М. Монтессорі. Вміло і неординарно комбінує кращі особливості традиційних та сучасних методів виховання і навчання дітей. Має позитивний досвід роботи з дітьми з різними особливостями розвитку. Основний акцент в роботі робить на розвиток пізнавального інтересу дошкільників. Педагог вищої категорії. Педагогічний стаж – 25 років.

Сидорова Ольга Анатоліївна

Курс:
Акторська майстерність

Образование:
НМА України ім. П. І. Чайковського '99

Займається постановками дитячих вистав, написанням сценаріїв, музичним оформленням творчих проектів та проведенням театрально-ігрових тренінгів. Працює у галузі педагогіки і театру з 1999 року. Займається з дітьми 5 - 99 років, тому що твердо впевнена, що в кожній людині до кінця його днів продовжує жити дитина, і театральна гра допомагає їй долати «дорослу» несвободу та інертність.

Дяченко Юлія Петрівна

Курс:
Логопед

Образование:
Має 2 вищі освіти: логопеда та психолога

Комунікабельність і доброзичливість, врівноваженість, уважність, чуйність і оптимізм – її найкращі якості, так необхідні в роботі з дітьми.