Питання і відповіді

Скільки коштує пробне заняття?

Вартість пробного заняття становить 100 грн.

Якщо придбали абонемент, а дитина захворіла, чи маємо ми право на компенсацію?

Так, звичайно. Дитячий центр Вершина надає можливість відпрацювати пропущені заняття в будь-який зручний для Вас день у кількості, що дорівнює кількості відвідувань на тиждень. Наприклад, якщо Ваша дитина відвідує заняття 2 рази на тиждень, їй надається можливість відпрацювати 2 заняття протягом поточного місяця, за умови наявності медичної довідки.

Чи існують програми знижок у дитячому центрі Вершина?

При купівлі більш ніж одного абонемента, клієнт отримує знижку -10% на кожен наступний курс. Якщо на заняття в наш центр ходить двоє/троє дітей з однієї сім'ї, то відповідно на кожного з них також поширюється знижка -10%. Крім цього, в нашому центрі періодично проходять акції для клієнтів, які приводять своїх друзів/знайомих.

Чи можу я приводити дитину на заняття, не купуючи абонемент?

Так, звичайно. Дитячий центр Вершина надає можливість разової оплати.

Чи можуть батьки бути присутніми на занятті?

Ми завжди йдемо назустріч побажанням наших клієнтів, забезпечуючи психологічний комфорт дитини та батьків. Якщо дитині комфортніше знаходитись разом з дорослим, то ми, в свою чергу, тільки підтримаємо це бажання.

Яка тривалість заняття?

Тривалість занять з дітьми в Дитячому центрі Вершина дорівнює в середньому 60 хвилин. Виходячи з психологічних особливостей дітей дошкільного віку, всі заняття будуються на ігровій основі з постійною зміною форм роботи, що дозволяє утримувати увагу дитини і робить заняття цікавими, динамічними і ефективними.

Яка кількість дітей у групах?

Дитячий центр Вершина перш за все дбає про комфорт клієнтів та якість послуг, тому кількість дітей на більшість із заявлених курсів не перевищує 7-8 чоловік.