Чек-лист для перевірки дитячого садка

Чек-лист для перевірки дитячого садка

Сучасні молоді батьки – переважно зайняті ділові люди. Тому для них важливо розуміти, що, віддавши дитину в дитячий садок, вони повністю закривають усі потреби дитини в розвитку та спілкуванні. При цьому дитина знаходиться в абсолютній безпеці, їй психологічно комфортно, вона оточена здоровим середовищем.

І якщо з базовою інфраструктурою у садків, здебільшого, більш-менш підтримується лад (це стосується, перш за все, будівель, побудованих ще за радянських часів), то з наповненням справи йдуть якщо не жахливо, то далеко не кращим чином. Поганий ремонт, неуважні вихователі, приховані платежі, некомфортні умови і неналежний психологічний клімат - ось що чекає на дітей і батьків у багатьох - і не тільки муніципальних і відомчих, а й в приватних - дитячих садах. Корінь проблеми в тому, що вимоги зросли, а реалізація нових запитів значно відстає.

Отже, ми підготували для вас чек-лист для перевірки дитячого садка, від якого ви очікуєте надання повного спектру висококласних послуг.

  • Охороняєме закрите приміщення з окремим входом на першому поверсі. Зачинений двір. Сучасний безпечний ігровий майданчик.
  • Відеоспостереження з цілодобовим онлайн-доступом батьків, камери зі звуком.
  • Невеликі групи, два вихователя в групі. Малюкам - особлива увага, з дітьми завжди знаходяться двоє дорослих, на додаткових заняттях з дітьми крім педагога присутній вихователь.
  • Здоров'я - централізована подача води вищого ступеня очищення, дитяче харчування ресторанної якості, автономне регульоване опалення і мікроклімат, чисте повітря (примусова приточно-витяжна вентиляція).
  • Заняття охоплюють всі сфери діяльності - іноземна мова, математика, розвиток мовлення, підготовка до школи, спорт, музика, конструювання, творчість, навколишній світ - розклад побудовано відповідно до віку дітей і їх фізичним потребам.
  • Спілкування - ігрові зони в кожній групі, масштабні святкові заходи, колективні проекти.
  • Ніяких прихованих доплат. Повна ціна зафіксована у договорі. Немає потреби вечорами і у вихідні бігати по додатковим гуртках.

Звичайно ж, це не повний список вимог. У ньому перераховані тільки ті пункти, яким зазвичай не приділяється достатньої уваги в рамках застарілої традиції «Дитячий садок - це місце, куди можна вимушено віддати дитину, щоб піти на роботу».

 

                                                                              Авторка: Галина Власова, виконавча директорка Центру розвитку «Вершина».

Comments ()