Англійська мова

Вік 2,5 – 10 років
Кількість занять на тиждень 2
Кількість дітей у групі до 6

Опис

ХОЧЕШ ВИВЧИТИ МОВУ – ГРАЙ!

Таким є девіз наших занять з англійської мови для дітей від 2,5 до 10 років.

Якщо ви думаєте, що вивчення англійської мови для маленької дитини – складне, непосильне і незрозуміле завдання, – приходьте до нас, і ви переконаєтеся, що тільки ГРАЮЧИ, дитина легко занурюється у нове для нього мовне середовище.

Якщо ви думаєте, що школяреві вже пізно грати і час лише сідіти за партою, старанно склавши руки і випрямивши спину, - приходьте до нас, і ви переконаєтеся, що тільки ГРАЮЧИ, вивчення іноземної мови стає для дитини цікавою і захоплюючою справою.

На наших заняттях діти молодшої (2,5 – 3 роки) і середньої (4 – 7 років) груп грають в різні ігри – рухливі, настільні, сюжетно-рольові, дидактичні. Вони співають англійських пісень, танцюють, займаються творчістю, працюють з яскравими посібниками, які підібрані відповідно до віку й рівню знань дитини. Ігри та завдання спрямовані на поступове поповнення у дитини іншомовної лексики, на розвиток навичок сприйняття англійської мови і говоріння з використанням найпростіших граматичних конструкцій.

Програма занять у старшій (8 – 10 років) групі ускладнюється додаванням "граматичного дня", коли діти вивчають правила, знайомляться з буквами і основами читання, виконують вправи в письмовій формі.

Все це помножене на талант, досвід і чарівність викладачів, забезпечує безумовний УСПІХ у зануренні дитини в іншу мовну середу.

Працюємо в групах до 8 дітей, а також індивідуально.

Заняття проходять тільки  англійською мовою і засновані на ігровому методі навчання.