Іноземні мови

Вік 2,5 – 10 років
Кількість занять на тиждень 2
Кількість дітей у групі до 6

Опис

ХОЧЕШ ВИВЧИТИ МОВУ – ГРАЙ!

Такий девіз наших занять іноземними мовами для дітей від 2,5 до 10 років.

Якщо ви думаєте, що вивчення нерідної мови для маленької дитини - складне, непосильне й незрозуміле завдання, - приходьте до нас, і ви переконаєтеся, що тільки ГРАЮЧИ, дитина легко занурюється в нове для нього мовне середовище.

Якщо ви думаєте, що школяреві вже пізно грати і вже час лише сидіти за партою, старанно склавши руки і випрямивши спину, - приходьте до нас, і вам стане зрозуміло, що тільки ГРАЮЧИ, вивчення іноземної мови стає для дитини цікавою і захоплюючою справою.

На наших заняттях діти молодшої (2,5 - 3 роки) і середньої (4 - 7 років) груп грають в різні ігри - рухливі, настільні, сюжетно-рольові, дидактичні. Вони співають пісні, танцюють, займаються творчістю, працюють з яскравими посібниками, які підібрані відповідно до віку й рівню знань дитини. Ігри та завдання спрямовані на поступове поповнення у дитини іншомовної лексики, на розвиток навичок сприйняття іноземної мови і говоріння з використанням найпростіших граматичних конструкцій.

Програма занять у старшій (8 - 10 років) групі ускладнюється додаванням "граматичного дня", коли діти вивчають правила, знайомляться з алфавітом і основами читання, виконують вправи у письмовій формі.

Все це помножене на талант, досвід і чарівність викладачів, забезпечує безумовний успіх занурення дитини в іншомовну середу.

Вивчаємо  АНГЛІЙСЬКУ, ІСПАНСЬКУ та КИТАЙСЬКУ мови.

Працюємо в групах до 6 чоловік і індивідуально.

Заняття проходять тількиіноземною мовою і засновані на ігровому методі навчання.