Хочете подивитися на норвезькі фіорди?
А зустрітися з казковими тролями?
Створити власне полярне сяйво?
Все це можливо у нашому Суботньому Клубі, а ще ми:
– потанцюємо під скандинавські мелодії;
– позмагаємось на човнах вікінгів;
– влаштуємо риболовлю "по-норвезьки";
– спробуємо норвезьку кухню;
– ...
... і взагалі станемо справжніми скандинавами: мужніми, сильними та кмітливими!
А у фіналі ми отримаємо Диплом Мандрівника Світу!
Чекаємо дітей 3...7 років
цієї суботи, 23.V.2026 з 10:00!