Наша команда

ТЕТЯНА МУХА

Курс:
Ранній розвиток, дитячий садок

Образование:
Дві вищі освіти - педагогіка і психологія

Якщо в лексиконі вашого малюка є слово "ТАНЯ" - це не випадково! Адже для малюка воно означає щось дивовижне, яскраве, фонтануюче різними цікавинками, співаюче і граюче, усміхнене і допомагаюче дізнатися такий ще не знайомий світ ... Якщо ж в лексиконі вашого малюка ще немає слова "Таня", що ж - ЗНАЙОМТЕСЯ!

ДОСВІД РОБОТИ: 18 років працює з найменшими чомучками, для більшості з них стала першим викладачем і одним з найяскравіших подій перших років їхнього життя.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Працюючи на Вершині, успішно впроваджує в практику авторський курс "Раннього розвитку для дітей від 1 до 4 років", проводить семінари-практикуми та майстер-класи для викладачів, консультації батьків з питань методики розвитку дітей, організовує свята для самих маленьких.

ДЕВІЗ: Бути щасливим кожним день! Прислухатися до дитини!

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Дитинство потрібно поважати, тому що кожна дитина - це диво, яке прийшло в цей великий світ, щоб його поліпшити.

ЮЛІЯ ДЯЧЕНКО

Курс:
Логопедія, Ранній розвиток

Образование:
У Юлії дві вищі освіти за напрямками «психологія» (Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара) і «логопедія» (Сумський педагогічний університет ім.А.С.Макаренко)

Як ви думаєте, яким повинен бути логопед для вашої дитини? Ну, вже точно не таким, як у відомому фільмі! А яким же? ... Так, просто - найкращим! Знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Педагогічний стаж - 9 років. За плечима досвід роботи психологом в дитячому саду і вчителем-логопедом в загальноосвітній школі. З 2015 року працює логопедом і викладачем раннього розвитку в Центрі розвитку "Вершина".

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Постійно займається саморозвитком і самоосвітою, відвідує тренінги і семінари. З успіхом займається організацією дитячих свят під брендом "VershinaSHOW".

ДЕВІЗ: Ми можемо виховати або людинок, або Людину з великої літери. А для великої літери потрібна Велика любов.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Справжня педагогіка починається з любові і закінчується там, де закінчується любов.

АНАСТАСІЯ ЯРИШ

Курс:
Підготовка до школи, дитячий сад

Образование:
У 2016 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара за спеціальністю «українська мова та література».

Яким ви бачите викладача підготовки до школи для своєї дитини? Освіченим, тактовним, грамотним, чуйним, здатним закохати дитини в сам процес навчання і прищепити йому бажання пізнавати світ? ... Тоді знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Викладацький стаж - 4 роки. З 2018 року працює викладачем підготовки до школи в Центрі розвитку "Вершина" і вихователем в дитячому саду на Вершині-Салют.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Регулярно бере участь в семінарах, присвячених сучасним методам роботи з дошкільнятами. У своїй роботі використовує інтегрований підхід, творчо поєднуючи знання і прийоми різних методик на рівноправній основі. Особливу увагу приділяє ейдетиці і розвитку образного мислення у дитини.

ДЕВІЗ: У роботі з дітьми будь-який метод має право бути, якщо з його допомогою можна грати.

Її ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Освіта - це не заповнення відра водою, а запалення вогню!

ОЛЕНА ВАСІЛАТІ

Курс:
Квести і майстер-класи для дітей, дитячий сад

Образование:
У 2006 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара.

Яким повинен бути чоловік, який веде майстер-класи та квести для дітей? Ну, звичайно, він просто зобов'язаний бути неймовірним вигадником і творцем! Найімовірніше, він повинен вміти ВСЕ! Що ж - знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Більше 9 років займається організацією різноманітних пізнавально-розважальних форматів для дітей. У Дитячому центрі "Вершина" працює з 2017 року. Веде авторські ігрові програми "Суботнього клубу" і творчі майстер-класи, а також - працює вихователем в старшій групі дитячого садка.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Створює сценарії дитячих свят, пише картини і вірші, здатна придумати самий закручений сюжет для дитячого квесту!

ДЕВІЗ: Кожним зверненням до дитини - словом, інтонацією, жестом, навіть мовчанням, - необхідно висловлювати любов і підтримку дітям.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Справжньої любові до дитини - відповідальної, поважної і дружньої - багато не буває. І, звичайно ж, - творчий підхід у всьому!

АНАСТАСІЯ КАРТУШИНА

Курс:
Ігрова англійська та іспанська мови

Образование:
Закінчила університет ім.А.Нобеля за фахом «Філологія (переклад)» і захистила диплом бакалавра з відзнакою. Знання іностранних мов підтверджено міжнародними сертифікатами: англійська - С1, іспанська - А2, німецька - А1.

Яким ви уявляєте викладача іноземної мови для своєї дитини? Грамотним, розумним, активним, товариським, здатним стати справжнім другом і чарівником, який з легкістю перетворює незрозуміле в рідне? ... Тоді знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Викладацький стаж - понад 4 років. З 2015 року працює в Центрі розвитку та Дитячому садку "Vershina" викладачем англійської та іспанської мов для дошкільнят та дітей шкільного віку (групові заняття, індивідуальні заняття)

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: 2015-го. - отримала сертифікат про закінчення "American English Center" (the advanced level of instruction nine semester (378 hours) of American English Center`s English language Course). З 2016 р. - активний діяч Молодіжної ради Дніпра. Займає посаду керівника секретаріату глави Молодіжної ради Дніпра та керівника відділу просвітницької роботи. З 2016 постійний учасник всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених.

ДЕВІЗ: Міняй в своєму житті те, що можеш змінити. Шукай сили прийняти те, що змінити не можеш і проси мудрість, щоб відрізнити одне від іншого.

Своє ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО може висловити словами А. Дістервега: "Привчай учня працювати, примусь його не тільки полюбити роботу, але настільки з нею зріднитися, щоб вона стала його другою натурою, привчи його до того, щоб для нього було немислимо інакше, як власними силами що-небудь засвоїти; щоб він самостійно думав, шукав, виявляв себе, розвивав свої дрімаючі сили, виробляв з себе стійку людину ".

ОЛЬГА СИДОРОВА

Курс:
Акторська майстерність

Образование:
НМА України ім. П. І. Чайковського '99

Займається постановками дитячих вистав, написанням сценаріїв, музичним оформленням творчих проектів та проведенням театрально-ігрових тренінгів. Працює у галузі педагогіки і театру з 1999 року. Займається з дітьми 5 - 99 років, тому що твердо впевнена, що в кожній людині до кінця його днів продовжує жити дитина, і театральна гра допомагає їй долати «дорослу» несвободу та інертність.

ЛЮБОВ ШЕВЧЕНКО

Курс:
Підготовка до школи

Образование:
ДНУ ім. О. Гончара '91

Має вищу освіту та багаторічний досвід роботи в системі М. Монтессорі. Вміло і неординарно комбінує кращі особливості традиційних та сучасних методів виховання і навчання дітей. Має позитивний досвід роботи з дітьми з різними особливостями розвитку. Основний акцент в роботі робить на розвиток пізнавального інтересу дошкільників. Педагог вищої категорії. Педагогічний стаж – 25 років.