Наша команда

ДАР‘Я ОСТРІВНА

Напрямок:
Дитячий садок, Ритміка і хореографія, ЗФП, Акторська майстерність

Освiта:
У 2019 закінчила інститут Культури і Мистецтв, Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка; Спеціальність: хореограф-постановник, педагог-організатор.

Знайомтеся, це наша - Даша! Саме вона йде на роботу танцюючи і заряджає своїм позитивом кожен куточок нашої Вершини. Даша знаходить унікальний підхід до кожної дитини, з нею завжди захоплююче, весело і драйвово. Вона справжнє втілення Мері Поппінс в реальному житті.

ДОСВІД РОБОТИ: Не дивлячись на такий юний вік, має 8 років викладацького стажу, є організатором розважально-пізнавальних програм, свят і майстер-класів.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: багатократна учасниця та переможниця чемпіонатів України в області сучасної хореографії; організатор Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва в м. Суми; в своїй роботі використовує творчий підхід, синтезуючи знання і прийоми педагогічних методик.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ: амбітна, енергійна, комунікабельна, а ще дуже добра, чуйна і креативна.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Ділитися не тільки знанням і досвідом, а віддавати дітям частинку своєї душі.

ОЛЕНА ВАСІЛАТІ

Напрямок:
Дитячий сад, Суботній клуб

Освiта:
У 2006 році закінчила Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара.

Якою повинна бути людина, яка веде майстер-класи та квести для дітей? Ну, звичайно, вона просто зобов'язана бути неймовірно вигадливою і творчою! Найімовірніше, вона повинна вміти ВСЕ! Що ж - знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Більше 9 років займається організацією різноманітних пізнавально-розважальних форматів для дітей. У Дитячому центрі "Вершина" працює з 2017 року. Веде авторські ігрові програми "Суботнього клубу" і творчі майстер-класи, а також - працює вихователем в старшій групі дитячого садка.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Створює сценарії дитячих свят, пише картини і вірші, здатна придумати самий закручений сюжет для дитячого квесту!

ДЕВІЗ: Кожним зверненням до дитини - словом, інтонацією, жестом, навіть мовчанням, - необхідно висловлювати любов і підтримку дітям.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Справжньої любові до дитини - відповідальної, поважної і дружньої - багато не буває. І, звичайно ж, - творчий підхід у всьому!

ВІКТОРІЯ МІАТОВА

Напрямок:
Дитячий садок, Ритміка і хореографія, Вокал

Освiта:
У 1997 році закінчила музичне відділення Дніпропетровського педагогічного училища, а у 2000 році - Криворізький Державний Педагогічний університет.

Яким ви бачите вихователя дитячого садка? Добрим чи суворим? Активним, товариським, зібраним, чи не так? А якщо він ще займається спортом, танцює, співає і здатний навчити цього вашу дитину? .. Тоді знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Більше 20 років працює в системі дошкільної освіти. З 2016 року - в Центрі розвитку та Дитячому садку "Vershina" як викладач і вихователь.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: Володіє декількома музичними інструментами (фортепіано, баян, домра), танцює і проводить заняття з лікувальної фізкультури, пише сценарії дитячих свят і активно займається вітрильним спортом.

ДЕВІЗ: Активність і креативність.

Своє ПЕДАГОГИЧЕСКОЕ КРЕДО може висловити словами: "Дитина - це маленький дорослий, просто треба трохи почекати!"

ЕЛЛА ПОПОВА

Напрямок:
Дитячий садок

Освiта:
За плечима навчання в Коледжі автоматики і телемеханіки і Дніпропетровському державному університеті за спеціальністю "ЕОМ"

У кожному дитячому садку повинна бути така людина, для якої робота з дітьми - справжнє покликання. Це покликання змушує людину змінити спочатку обраний професійний шлях і займатися тим, що велить серце. А ще - виховує в ньому почуття гумору і вчить бути справжньою казкаркою ... Здогадалися? Тоді ЗНАЙОМТЕСЯ!

ДОСВІД РОБОТИ більше 10 років у молодших класах середньої школи, дитячих садках і індивідуальному навчанні дітей.

ОСОБИСТІСНІ ЯКОСТІ: товариськість і відповідальність, так необхідні в роботі з дітьми та їх батьками. А ще - працьовитість, оптимізм і почуття гумору.

ДЕВІЗ: Дитина має право на емоції та їхнє вільне вираження.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: З любов'ю і турботою до кожної дитини!

АНАСТАСІЯ КАРТУШИНА

Напрямок:
Ігрова англійська та іспанська мови

Освiта:
Закінчила університет ім.А.Нобеля за фахом «Філологія (переклад)» і захистила диплом бакалавра з відзнакою. Знання іностранних мов підтверджено міжнародними сертифікатами: англійська - С1, іспанська - А2, німецька - А1.

Яким ви уявляєте викладача іноземної мови для своєї дитини? Грамотним, розумним, активним, товариським, здатним стати справжнім другом і чарівником, який з легкістю перетворює незрозуміле в рідне? ... Тоді знайомтеся!

ДОСВІД РОБОТИ: Викладацький стаж - понад 5 років. З 2015 року працює в Центрі розвитку та Дитячому садку "Vershina" викладачем англійської та іспанської мов для дошкільнят та дітей шкільного віку (групові заняття, індивідуальні заняття)

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ: 2015-го. - отримала сертифікат про закінчення "American English Center" (the advanced level of instruction nine semester (378 hours) of American English Center`s English language Course). З 2016 р. - активний діяч Молодіжної ради Дніпра. Займає посаду керівника секретаріату глави Молодіжної ради Дніпра та керівника відділу просвітницької роботи. З 2016 постійний учасник всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених.

ДЕВІЗ: Міняй в своєму житті те, що можеш змінити. Шукай сили прийняти те, що змінити не можеш і проси мудрість, щоб відрізнити одне від іншого.

Своє ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО може висловити словами А. Дістервега: "Привчай учня працювати, примусь його не тільки полюбити роботу, але настільки з нею зріднитися, щоб вона стала його другою натурою, привчи його до того, щоб для нього було немислимо інакше, як власними силами що-небудь засвоїти; щоб він самостійно думав, шукав, виявляв себе, розвивав свої дрімаючі сили, виробляв з себе стійку людину ".

НАТАЛІЯ МІАТОВА

Напрямок:
Дитячий садок

Освiта:
Середня технічна

Як вибрати для свого малюка першого вихователя? За якими прикметами його шукати? Перш ніж ви вивчите досьє всіх можливих претендентів, обов’язково погляньте їм в очі. Якщо ці очі посміхаються вашому малюкові щирим теплом, випромінюють добро і дарують маляті впевненість у безпеці, - ви знайшли самого СПРАВЖНЬОГО вихователя. Але ми для вас знайшли його ще раніше! .. ЗНАЙОМТЕСЯ!

ДОСВІД РОБОТИ: Майже 20 років працює в сфері обслуговування. Має солідний досвід спілкування з людьми різного віку.

ОСОБИСТІСНІ ЯКОСТІ: Її доброта, життєрадісність, чуйність, відкритість допомагають створити для дітей по-справжньому теплу сімейну атмосферу. А розвинена фантазія, дбайливість і легкість в спілкуванні допомагають малюкам подолати всі складнощі адаптації до життя у дитячому колективі.

ДЕВІЗ: Хочеш бути почутим дитиною, вмій спочатку любити, а потім - вчити!

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Перший вихователь для дитини повинен бути таким же добрим, як його мати, і таким же мудрим, як всі мами світу.

КСЕНІЯ СЕМЕНЕНКО

Напрямок:
Адміністратор дитячого садка

Освiта:
Хто може знати про гори і вершини більше, ніж людина, що закінчила Національний Гірничий Університет за спеціальністю гідрогеологія та інженерна геологія?

Якими якостями повинен володіти адміністратор, який працює на Вершині? Думаємо, щонайменше він повинен бути справжнім сталкером ... Знайомтеся!

Має ДОСВІД РОБОТИ з організації туристичних поїздок, роботі з документацією і великими обсягами інформації.

ОСОБИСТІСНІ ЯКОСТІ: відповідальна, комунікабельна, чуйна, стресостійка, неконфліктна, доброзичлива, а ще - грамотна, розумна, добра і красива) Ідеальний гід для підкорення найскладніших вершин!

ДЕВІЗ: Завжди і в усьому потрібно шукати позитив!

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Головне в житті вміти спуститися з висоти своїх знань до незнання вихованців і разом з ними здійснити сходження.

ЛЮБОВ ШЕВЧЕНКО

Напрямок:
Підготовка до школи

Освiта:
ДНУ ім. О. Гончара '91

Має вищу освіту та багаторічний досвід роботи в системі М. Монтессорі. Вміло і неординарно комбінує кращі особливості традиційних та сучасних методів виховання і навчання дітей. Має позитивний досвід роботи з дітьми з різними особливостями розвитку. Основний акцент в роботі робить на розвиток пізнавального інтересу дошкільників. Педагог вищої категорії. Педагогічний стаж – 25 років.

ОЛЬГА СИДОРОВА

Напрямок:
Адміністратор дитячого центру

Освiта:
НМА України ім. П. І. Чайковського '99

Займається постановками дитячих вистав, написанням сценаріїв, музичним оформленням творчих проектів та проведенням театрально-ігрових тренінгів. Працює у галузі педагогіки і театру з 1999 року. Займається з дітьми 5 - 99 років, тому що твердо впевнена, що в кожній людині до кінця його днів продовжує жити дитина, і театральна гра допомагає їй долати «дорослу» несвободу та інертність.