Підготовка до школи

Вік 4 – 7 років
Кількість занять на тиждень 2
Кількість дітей у групі до 6

Опис

Сучасні батьки все серйозніше замислюються про те, як підготувати своє чадо до важливої події — вступу в школу: чому навчити?, розвинути?, які навички набути?.. Але що таке підготовка до школи?

Для нас відповідь очевидна. Готуючи до школи, ми не тільки допомагаємо дитині адаптуватися до систематичного процесу навчання і спілкування з учителем та однолітками, але і прищеплюємо йому сам інтерес до навчання, розвивають у нього вміння отримувати знання, закріплювати їх і застосовувати на практиці. Адже це куди важливіше, ніж повне «горище» інформації, нехай навіть самої корисної, яку негайно отримує перед школою малюк і яку ще не встигає навчитися переробляти.

Ми вважаємо, що РОЗВИНЕНА ДИТИНА і ДИТИНА, ГОТОВА ДО ШКОЛИ, — це НЕ ОДНЕ І ТЕ Ж. Навченість — це ті вміння і навички, якими дитину навчили: уміння писати, читати, рахувати, — тобто привнесли як би ззовні. Інтелектуальний розвиток  це розумовий потенціал, здатність дитини до самодвижению, до самостійного навчання, до вирішення проблемних завдань, на розвиток яких ми і робимо акцент на наших заняттях.

І тільки такий підхід здатний забезпечити дитині і його батькам СПРАВЖНІЙ УСПІХ на шляху ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ та АДАПТАЦІЇ майбутнього першокласника.

У нашому центрі програма занять з підготовки до школи включає в себе:

  • загальний інтелектуальний розвиток дитини, знання основних закономірностей навколишнього світу, понять про простір і час, розміри, вік, річний цикл і дні тижня, а також оснои побудови соціуму і взаємодії з ним (сім'я, школа, вчитель, учень, дружба, моральні якості людини, професії і т. д.);
  • розвиток навичок зв'язного і осмисленого говоріння, спілкування з однолітками і дорослими, розуміння сказаного, вміння співставляти почуте і побачене;
  • розвиток логічного і образного мислення, вміння запам'ятовувати, переказувати, описувати і самостійно міркувати;
  • вивчення азів рахунку, послідовності та порівняння (перед, після, раніше, пізніше, більше, менше тощо);
  • розвиток навичок читання (знайомство з літерами, вивчення азбуки, поняття про букви і звуки, голосні і приголосні, складання літер з фрагментів, складання з букв і складів, а зі складів — слів);
  • підготовка дитячої ручки до листа (розвиток дрібної моторики, розфарбовування, наведення контурів, робота з прописами).

Всі заняття по підготовці до школи в нашому центрі організовані на основі авторської методики, яка синтезує основні сучасні системи і підходи у навчанні дошкільників (методики М. Монтессорі, Р. Домана, С. Лупан, Н.Зайцева і Б. і Л. Нікітіних). Вони проходять в ігровій формі в групах до 6 чоловік, що забезпечує індивідуальний підхід до кожної дитини, поступовий, «м'який» перехід від дитячої гри до системного навчання, розвиток навичок роботи в колективі, вміння утримувати увагу на виконання пропонованих завдань без насильства над психікою дитини.

Ми насамперед прищеплюємо малюкам ІНТЕРЕС ДО НАВЧАННЯ, підтримуємо і зміцнюємо у дошкільника ДОВІРУ ДО ДОРОСЛОГО і всіляко стимулюємо його ПОТРЕБА У ПРИДБАННІ НОВИХ ЗНАНЬ.