Ранній розвиток

Вік 1 – 4 роки
Кількість занять на тиждень 2
Кількість дітей у групі 7

Опис

РАЗОМ З МАМОЮ - ДО ВЕРШИН!

Розвиваючі заняття для малюків від 1 року до 4 років розроблені таким чином, щоб охопити всі основні напрями у ранньому розвитку дітей і забезпечити комплексний підхід у побудові кожного заняття.

У нас дітки

  • знайомляться з навколишнім світом;
  • розвивають дрібну моторику рук і загальну рухову моторику;
  • формують сенсорні уявлення;
  • розвивають мову і мислення;
  • отримують нові емоційні і тактильні враження;
  • розвивають слух, в тому числі і музичний, увагу, пам'ять, логічне мислення, уяву, просторове сприйняття;
  • отримують навички сортування і конструювання, знайомляться з елементарними математичними поняттями і геометричними формами;
  • розвивають творчі здібності.

Заняття проходять у групах до 7 чоловік, які сформовані за віковим принципом і враховують психофізичні особливості кожного нового року життя малюків.

В групах раннього розвитку діти займаються разом з батьками. Спостерігаючи за дитиною і отримуючи консультації викладача, батьки самі вирішують, коли відпускати дитину в «самостійне плавання». Адже для малюка дуже важливий тісний контакт з мамою і татом, які дають йому відчуття безпеки, особливо в нових і незнайомих ситуаціях. Дитина хоче робити «як мама», «як тато», «як дорослий». А тому активна участь батьків на заняттях для малюків – створює сприятливий психологічний клімат, дуже подобається діткам і полегшує їхню адаптацію в новому колективі.

На наших заняттях для малюків викладач працює з дитиною через батьків, роз'яснюючи їм сенс запропонованих ігор і вправ. Мами і тата стають активними учасниками захоплюючого процесу пізнання дитиною світу і себе самого…

У виграші від такого підходу — не тільки дітки. У процесі занять міцніє емоційний зв'язок сім'ї, адже дитині і батькам доводиться займатися загальною, важливою і захоплюючою справою.

У нас ви зможете займатися в ігровій формі зі своєю дитиною, що не завжди зручно вдома — через брак місця, матеріалів і просто інформації. Наші розвиваючі заняття — це чудова можливість для всієї сім'ї спробувати себе у нових творчих видах діяльності, зміцнити свою самооцінку і отримати заряд позитивних емоцій.