Блог

Чек-лист для перевірки дитячого садка

21.01.2020 21:22

Сучасні молоді батьки – переважно зайняті ділові люди. Тому для них важливо розуміти, що, віддавши дитину в дитячий садок, вони повністю закривають усі потреби дитини в розвитку та спілкуванні. При цьому дитина знаходиться в абсолютній безпеці, їй психологічно комфортно, вона оточена здоровим середовищем.

І якщо з базовою інфраструктурою у садків, здебільшого, більш-менш підтримується лад (це стосується, перш за все, будівель, побудованих ще за радянських часів), то з наповненням справи йдуть якщо не жахливо, то далеко не кращим чином...

Детальніше

ОСНОВИ МЕХАТРОНІКИ, АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

18.02.2019 20:44

Наш позаштатний викладач програмування, автор та ведучий майстер-класів у сфері IT, доцент Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» відкрив лекційний цикл у першій в Україні «Школі мехатроніки», що заснована у НТУ «ДП» під егідою металургійної компанії «Інтерпайп».
Пропонуємо...

Детальніше

ОСТАННЄ СЛОВО ПРО ДОШКІЛЬНУ ПІДГОТОВКУ

19.11.2018 17:04

Чи потрібна дитині дошкільна підготовка в класичному розумінні цього слова? А саме: вивчення букв, цифр, складів, розвиток мовлення, отримання навичок елементарного рахунку тощо.

Деякі батьки вважають, що ні. «У школі і так будуть все це вивчати. Якщо моя дитина буде все знати, їй просто буде нудно!» – кажуть вони. «Мною в дитинстві батьки зовсім не займалися, а я досяг всього!» – вторять їм інші. «Мозок дитини в 5 – 6 років не здатний засвоювати таку інформацію, він сам вбере те, що йому потрібно!» – вважають треті...

Детальніше